DoktorLar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoktorLar Forum Sitesi

DoktorLar Forum Sitesi

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hasan'ın sırrı

YazarMesaj
zenanelif
Admin
Admin
zenanelif

Hasan'ın sırrı Empty
MesajKonu: Hasan'ın sırrı   Hasan'ın sırrı Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:07 pm

"2002'de Liverpool beni istedi. Gitmeyerek hayatımın hatasını yaptım. Cezasını da çektim. 6 yıldır kafamı taşlara vuruyorum".

G.Saray'ın olay yıldızı Hasan Şaş, 2002 yılında Liverpool'a transferinin son anda yattığını, bu olayın futbol hayatını olumsuz etkilediğini söyledi. Yıldız futbolcu, A Milli Futbol Takımı'nın Kore'de Dünya 3.'sü olduğu 2002 yılında G.Saray ile sözleşmesinin sona erdiğini belirterek, "Liverpool'dan teklif aldım. Gün sayıyordum. Ama son anda iş bozuldu"
dedi.

Menajeri yaktı!
Hasan, Liverpool'un o zamanki teknik direktörü Hollier'in kendisine, "Seni takımımda görmeyi çok istiyordum ama menajerin bizden 1 milyon euro komisyon istedi. Bizde böyle bir şey kabul edilemez" dediğini kaydederek şunları söyledi: "Liverpool'a gitmemekle hayatımın hatasını yaptım. Yabancı dil bilmemek beni yaktı. Cezasını çektim. Başımı 6 yıldır taşlara vuruyorum."
https://doktorlar.forum-canada.net

Hasan'ın sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası