DoktorLar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoktorLar Forum Sitesi

DoktorLar Forum Sitesi

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Parola hücum

YazarMesaj
zenanelif
Admin
Admin
zenanelif

Parola hücum Empty
MesajKonu: Parola hücum   Parola hücum Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:18 pm

Nobre, Bobo ve Holosko ilk 11'de

Beşiktaş, pazar günü Trabzon'u yenerek liderliğini devam ettirmek isterken, genç teknik adam ofansif ağırlıklı bir kadro sahaya sürecek

Parola hücum

Beşiktaş, pazar günü Trabzon'u yenerek liderliğini devam ettirmek isterken, genç teknik adam ofansif ağırlıklı bir kadro sahaya sürecek.

Beşiktaş dört yıl sonra yakaladığı liderliği sezon sonuna kadar bırakmak istemezken, Trabzonspor maçı "kırılma noktası" olarak görülüyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "En iyi savunma hücumdur" mantığıyla Trabzonspor önüne tüm kozlarını sürecek. Son haftaların formda oyuncuları Nobre, Bobo ve Holosko'dan birini yedek bırakmaya
gönlü razı olmayan Sağlam, "Bermuda Şeytan Üçgeni"ni bozmayacak. Bobo-Nobre forvette, Filip Holosko ise alıştığı sağ kanatta görev yapacak.

SERDAR KULÜBEYE
Sağlam'ın bu üçlüyü bozmaması halinde kulübeye çekilecek oyuncu ise büyük ihtimalle Serdar Özkan olacak. Son antrenmanda hücum organizasyonları üzerinde duran Sağlam, "Ofansif ağırlıklı bir kadro düşünüyorum. Bu asla Trabzonspor'u küçümseme anlamına gelmez. Bazen kazanmak için risk almak gerekir. Ben tüm oyuncularıma güveniyorum" diye açıklama yapıyor. Sağlam kesin kararı son idmanda verecek.
https://doktorlar.forum-canada.net

Parola hücum
1 sayfadaki 1 sayfası